*** Hotel Adeba ubytovanie Praha 8-Karlin

Hotel Praha 8-Karlin Adeba Hotel Adeba ubytovanie v Prahe 8 Karlín Pernerova :
Ponúkame Vám ubytovanie v Prahe v modernom novo otvorenom hoteli s priateľským servisom a priestrannými izbami v príjemnej lokalite Karlín, na okraji historického centra Prahy, kúsok od metra a tramvajového spojenia.

Praha Karlín Hotel Adeba ubytovanie :
Hotel Adeba ponúka kvalitné a cenovo dostupné ubytovanie v dvoch, troch a štvorlôžkových izbách so sprchovacím kútom, WC a televíziou so satelitom, chladničkou. K dispozícii sú aj 2 apartmá. V prízemí hotela Adeba je spoločenská miestnosť, kde sa podávajú raňajky. 30 nefajčiarskych izieb.

Adeba hotel ubytovanie v Prahe Karlín služby : 
Jedáleň ponúka teplé a studené bufetové raňajky. Ostatné služby - 24h recepcia, bezpečnostné schránky na recepcii, žehličky a sušiče vlasov k prenájmu, kopírovacie a faxové služby, domáce zvieratá povolené, parkovisko vo dvore. Možnosť platby platobnými kartami VISA, Eurocard / Mastercard, American Express. Prístup k internetu.

Rezervácia leteniek. Zabezpecenie okružných jázd Prahou, predaj cestovných lístkov, výlety v okolí, sprievodca, vyhliadkové lety, taxi. Zabezpečenie kultúrnych a spoločenských podujatí. Rýchle spojenie do historického centra Prahy (dve stanice metrom, alebo štyri stanice električkou). V blízkosti autobusovej stanice Praha Florenc (asi 8 minút chôdze) a vlakového nádražia.

V rámci služieb Vám tu ponúka tiež uzatvorenú relaxáciu pre max 4 osoby so saunou a vírivkou (TV, SAT, fén, možnosť občerstvenia). Relaxačný program dopĺňajú športové a rekondičné masáže.

Hotel v Prahe Adeba ubytovanie Karlín konferenčné služby :
Vaša rokovania, pracovné stretnutia alebo školenia sú v tomto hoteli schopní realizovať na kľúč podľa Vašich predstáv v novo otvorených školiacich priestoroch s kapacitou až 80 osôb, vysokou variabilitou usporiadania a kompletným bežným vybavením ako je internetové pripojenie, dáta projekcie, ozvučenie atď.

Dovolenka v Prahe ubytovanie hotel Adeba v Karlíne navigácia :
Metrom: žltou linkou B vystúpte na stanici Křižíkova. Po výstupe z metra sa dajte ulicou v opačnom smere pohybu eskalátorov, ktorými ste prišli, na križovatku ulicou Thámova a Křižíkova. Nemeňte smer, choďte ulicou Thámova a na jej konci odbočte doprava do ulice Pernerova. Hotel nájdete asi po 200 krokoch na ľavej strane tejto ulice.
Električkou: Vystúpte na stanici Křižíkova, pokračujte v smere jej jazdy, odbočte vpravo do ulice Thámova, na jej konci odbočte vpravo do ulice Pernerova, po 200 krokoch na ľavej strane tejto ulice je hotel Adeba.
Hotel Praha 8-Karlin Adeba - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Praha 8-Karlin Adeba - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Praha 8-Karlin Adeba - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Praha 8-Karlin Adeba - možnosť pripojenia na internetHotel Praha 8-Karlin Adeba - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Praha 8-Karlin Adeba - akceptuje creditné karty VISAHotel Praha 8-Karlin Adeba - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Praha 8-Karlin Adeba - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Praha 8-Karlin Adeba - Izby s vlastnou toaletouHotel Praha 8-Karlin Adeba - Iybz sú vybavené televízorom