*** Hotel Adeba ubytování Praha 8-Karlín

Hotel Praha 8-Karlín Adeba Hotel Adeba ubytování v Praze 8 Karlín Pernerova :
Nabízíme Vám ubytování v Praze v moderním nově otevřeném hotelu s přátelským servisem a prostornými pokoji v příjemné lokalitě Karlína, na okraji historického centra, kousek od metra a tramvajového spojení.

Praha Karlín Hotel Adeba ubytování :
Hotel Adeba nabízí kvalitní a cenově dostupné ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích se sprchovým koutem, WC a televizí se satelitem, lednička. K dispozici jsou také 2 apartmá. V přízemí hotelu Adeba je společenská místnost, kde se podává snídaně. 30 nekuřáckých pokojů.

Adeba hotel ubytování v Praze Karlíně služby :
Snídárna nabízí teplou a studenou bufetovou snídani. Ostatní služby - 24h recepce, bezpečnostní schránky na recepci, žehličky a vysoušeče vlasů k pronajmutí, kopírovací a faxové služby, domácí zvířata vítána, parkoviště ve dvoře. Možnost placení platebními kartami Visa, Eurocard/Mastercard, American Express. Přístup k internetu.

Rezervace letenek. Zajištení okružních jízd Prahou, prodej jízdenek, výlety v okolí, průvodce, vyhlídkové lety, taxi. Zajištění kulturních a společenských akcí. Rychlé spojení do historického centra Prahy (dvě stanice metrem, či čtyři stanice tramvají). V blízkosti autobusového nádraží Praha Florenc (asi 8 minut pěšky) a vlakového nádraží.

V rámci služeb Vám zde nabízí též uzavřenou relaxaci pro max. 4 osoby se saunou a vířivkou (TV, sat, fén, možnost občerstvení). Relaxační program doplňují sportovní a rekondiční masáže.

Hotel v Praze Adeba ubytování Karlín konferenční služby :
Vaše jednání, pracovní schůzky či školení jsou v tomto hotelu schopni realizovat na klíč dle Vašich představ v nově otevřených školících prostorách s kapacitou až 80 osob, vysokou variabilitou uspořádání a veškerým běžným vybavením jako je internetové připojení, data projekce, ozvučení apod.

Dovolená v Praze ubytování hotel Adeba v Karlíně navigace :
METREM: jeďte žlutou linkou B a vystupte ve stanici Křižíkova. Po výstupu z metra se dejte ulicí v opačném směru pohybu eskalátoru, kterým jste přijeli, na křižovatku ulicí Thámovou a Křižíkova. Neměňte směr, jděte ulicí Thámovou a na jejím konci odbočte doprava do ulice Pernerova. Hotel najdete asi po 200 krocích na levé straně této ulice.
TRAMVAJÍ: Vystupte ve stanici Křižíkova, pokračujte ve směru její jízdy, odbočte vpravo do ulice Thámova, na jejím konci odbočte vpravo do ulice Pernerova, po 200 krocích na levé straně této ulice je hotel Adeba.
Hotel Praha 8-Karlín Adeba - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 8-Karlín Adeba - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 8-Karlín Adeba - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 8-Karlín Adeba - je k dispozici připojení na internetHotel Praha 8-Karlín Adeba - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 8-Karlín Adeba - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 8-Karlín Adeba - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 8-Karlín Adeba - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 8-Karlín Adeba - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 8-Karlín Adeba - Pokoje jsou vybaveny televizorem